ART / Lithographs / Litograph in colors 13955583
nr 1395 5583
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signed, 201/210, sheet: 53x36cm, unframed,
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 201/210, bladets mått: 53x36cm, oramat löst blad
SEK 300
Monday May 3 2021
at 20:39:24
100 kr
200 kr
250 kr